Novinky na e-mail

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.


Ke stažení
Informace o sekci Žádost o přístup
 

Věrnostní systém pro Vás

!  Nepřehlédněte  ! 

 

       Každý registrovaný zákazník je automaticky zapojen do našeho věrnostního systému.

      Vážíme si Vaší věrnosti a proto každým nákupem v jakémkoliv oddělení na www.jeans-online.cz sbíráte kredity na věrnostní účet. Kredity se Vám kumulativně načítají s každým  nákupem. Za každou utracenou 1,- Kč Vám připíšeme na věrnostní účet 1 kredit.

      Stav kreditů a cenovou kategorii  ve které jste aktuálně zařazeni  naleznete po přihlášení v zákaznickém menu. Zde také naleznete historii Vašich objednávek.

Co za nasbírané kredity nabízíme ?

   

   Věrnostní systém se Vám vyplatí!            

 

      Získané kredity můžete vyměnit za přechod do výhodnější cenové kategorie. Přechod do výhodnější cenové kategorie je trvalý a Vy tímto získáváte ty nejlepší podmínky pro své nákupy.

  • Za 1500 kreditů máte možnost se posunout do kategorie SHOP 5  a pokaždé, když se pod svým jménem přihlásíte, zobrazují se Vám ceny přímo pro Vás a to se slevou 5% .

 

  • Za 5 000 kreditů na Vašem kontě máte možnost se posunout do kategorie SHOP 10  a pokaždé, když se pod svým jménem přihlásíte, zobrazují se Vám ceny přímo pro Vás a to se slevou 10% .

 

  • Za 10 000 kreditů na Vašem kontě máte možnost se posunout do kategorie SHOP 15  a pokaždé, když se pod svým jménem přihlásíte, zobrazují se Vám ceny přímo pro Vás a to se slevou 15% .

 

  • Za 20 000 kreditů na Vašem kontě máte možnost se posunout do kategorie V I P zákazník  a pokaždé, když se pod svým jménem přihlásíte, zobrazují se Vám ceny přímo pro Vás a to se slevou 20% .